Igazgatói köszöntő

Szeretettel és tisztelettel köszöntöm iskolánk honlapján!

Intézményünk, a Győri SZC Haller János Általános Iskola több, mint száz éves múltra tekint vissza. Pedagógusainkkal értéket teremtünk, hagyományokat őrzünk, szeretettel, következetesen neveljük és tanítjuk a ránk bízott gyermekeket. Célunk folyamatos szakmai megújulás mellet a korszerű tudás közvetítése, tanulóink részére biztonságos légkör megteremtése a kreatív, problémamegoldó, örömteli tanuláshoz.

Iskolánk fókuszában Kiválóan Akkreditált Tehetségpontként nemcsak a sokrétű tehetséggondozó tevékenység áll, hanem a különös bánásmódot igénylő tanulók fejlődésének speciális fejlesztése egyaránt. Kiemelt feladatunknak tekintjük a gyerekek magas szintű képességfejlesztését és optimális személyiségfejlődését. Szeretnénk megfelelő alapot építeni tanulóinknak a középiskolás évekhez, hogy kellő kitartással, motivációval felvértezve indítsuk útnak őket.

„Senki sem tudja, mire képes, míg meg nem próbálja.”

(Publilius Syrus)

Szeretettel várjuk az érdeklődőket!

Alsó tagozat
Szent István király út 97.
96/828-697
porta 826-117