Étkezés befizetés - 2021 augusztus

Igazgatói köszöntő

Szeretettel és tisztelettel köszöntöm iskolánk honlapján!

Intézményünk, a Győri SZC Haller János Általános Iskola több, mint száz éves múltra tekint vissza. Pedagógusainkkal értéket teremtünk, hagyományokat őrzünk, szeretettel, következetesen neveljük és tanítjuk a ránk bízott gyermekeket. Célunk folyamatos szakmai megújulás mellet a korszerű tudás közvetítése, tanulóink részére biztonságos légkör megteremtése a kreatív, problémamegoldó, örömteli tanuláshoz.

Iskolánk fókuszában Kiválóan Akkreditált Tehetségpontként nemcsak a sokrétű tehetséggondozó tevékenység áll, hanem a különös bánásmódot igénylő tanulók fejlődésének speciális fejlesztése egyaránt. Kiemelt feladatunknak tekintjük a gyerekek magas szintű képességfejlesztését és optimális személyiségfejlődését. Szeretnénk megfelelő alapot építeni tanulóinknak a középiskolás évekhez, hogy kellő kitartással, motivációval felvértezve indítsuk útnak őket.

„Senki sem tudja, mire képes, míg meg nem próbálja.”

(Publilius Syrus)

Szeretettel várjuk az érdeklődőket!

Tisztelt Szülők, kedves nagycsoportosok!

Ebben a videóban szeretnénk Önöknek és Nektek bemutatni iskolánkat, és a leendő első osztályos tanító néniket! Ha még több információt szeretnének megtudni iskolánkról, látogassanak el a Facebook oldalunkra, ahol képek, videók mutatják be a nálunk zajló eseményeket, programokat.

A beiskolázással kapcsolatban még több videóval készülünk Önöknek, Nektek, kövessék figyelemmel oldalunkat.

Szent István kir u.97.
96/826-117