Országos Online Mazsorett Verseny

A Haller Sport, Majorette Egyesület tagjai az MMSZ által meghirdetett Országos Online Mazsorett Versenyen az alábbi eredményeket érték el:

,, B" bat junior korosztályban:

• Futó Kata EZÜST
  • Futó Nóra EZÜST

Cadett miniformáció EZÜST

/ Futó Kata, Petőházi Enikő 5.a Gál Léna 6.a Sárközi Kira, Regényi Kira 6.b /

,,A" junior szólóban:

• 8. A Horváth Hanna twirl teen ARANY
  • Horváth Hanna pom ARANY
  • Benedek Amina bat ARANY
  • Benedek Amina pom ARANY
  • Horváth Hanna - Horváth Rubina páros arany 2.

Trad. junior bat:

Horváth Rubina EZÜST

Csapat vonulás kategóriában ARANY

Csapat zászló kategóriában ARANY

Gratulálunk Lányok!! További sok sikert, kitartást és a csapatban megélt szép élményeket kívánunk!

Erdők hete

Október 2-án, pénteken a 8.c osztály Győrben járt. Az Erdők hete című környezetnevelési programon vettek részt, mely a Kisalföldi Erdőgazdaság Zrt. és a Széchenyi Egyetem Apáczai Csere János karának szervezésében valósult meg. A szabadtéri program során a tanulók értékes ismeretekhez jutottak, szórakozva tanulhattak. Az interaktív, élményalapú program során testközelből ismerhették meg a klímaváltozás hatásait az erdőkre, az ezerarcú Szigetköz példáján keresztül szemléltetve.

Eredményes délelőttöt tudhattak maguk mögött.

Tisztelt Szülők, kedves nagycsoportosok!

Ebben a videóban szeretnénk Önöknek és Nektek bemutatni iskolánkat, és a leendő első osztályos tanító néniket! Ha még több információt szeretnének megtudni iskolánkról, látogassanak el a Facebook oldalunkra, ahol képek, videók mutatják be a nálunk zajló eseményeket, programokat.

A beiskolázással kapcsolatban még több videóval készülünk Önöknek, Nektek, kövessék figyelemmel oldalunkat.

Szent István kir u.97.
96/826-117