Étkezés befizetés - 2021 augusztus

Tanévzáró ünnepség

Az idei évzáró nem mindennapira sikerült, hiszen a felső tagozatos tanárok búcsúztatták a tanévet, míg alsóban a 2. b osztály diákjai ,osztályfőnökük, Gergely Lilla felkészítésével.

Köszönjük a színvonalas műsorokat!

Gratulálunk a sok szép bizonyítványhoz!

A nyári szünetre jó pihenést, sok élményt kívánunk diákjainknak és pedagógusainknak!

Költészet napja

A magyar költészet napját ünneplik a Haller- iskola 1.b, 5.a és 8.a osztályos tanulói.

Felkészítő pedagógusok: Marácziné Zajceva Tatjána és Vancsa Alexandra

Farsang

Farsangi mulatság a Haller-iskolában

Pályaorientációs nap

Iskolánkban nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy a gyerekek különböző szakmákkal ismerkedjenek meg. Idén sem volt ez másképp. Az elmúlt években gyárakban, üzemekben jártunk ezen a napon, idén iskolai keretek között maradtunk, és nagyon jól szórakoztunk! Tekintsék meg a Haller iskola pályaorintációs napi videóját!

Tisztelt Szülők, kedves nagycsoportosok!

Ebben a videóban szeretnénk Önöknek és Nektek bemutatni iskolánkat, és a leendő első osztályos tanító néniket! Ha még több információt szeretnének megtudni iskolánkról, látogassanak el a Facebook oldalunkra, ahol képek, videók mutatják be a nálunk zajló eseményeket, programokat.

A beiskolázással kapcsolatban még több videóval készülünk Önöknek, Nektek, kövessék figyelemmel oldalunkat.

Szent István kir u.97.
96/826-117