A Győri Szakképzési Centrum (9024 Győr, Nádor tér 4.) és a
Győri SZC Haller János Általános Iskola (9200 Moson-magyaróvár, Mosonvár utca 15.)
ADATVÉDELMI TÁJÉKOZTATÓJA

Süti kezelés

Ennek az oldalnak a meglátogatása során egy fájl kerül elhelyezésre a Felhasználó számítógépén.

Tisztelt Szülők, kedves nagycsoportosok!

Ebben a videóban szeretnénk Önöknek és Nektek bemutatni iskolánkat, és a leendő első osztályos tanító néniket! Ha még több információt szeretnének megtudni iskolánkról, látogassanak el a Facebook oldalunkra, ahol képek, videók mutatják be a nálunk zajló eseményeket, programokat.

A beiskolázással kapcsolatban még több videóval készülünk Önöknek, Nektek, kövessék figyelemmel oldalunkat.

Szent István kir u.97.
96/826-117