Fenntartó és működtető

Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal Főösztálya
Győri Szakképzési Centrum

Cím: 9024 Győr, Nádor tér 4.
Weblap: http://www.gyoriszc.hu/
Kancellár: Gede Eszter
Telefon: 96/203-371, 30/275-7477
E-mail: gede.eszter@gyoriszc.hu
Főigazgató:
Hartyándiné Frey Aranka
Telefon: 96/203-361/103,
20/260-8030
E-mail: frey.aranka@gyoriszc.hu
Szakmai főigazgató-helyettes:    Csörgits Krisztián
Telefon: 96/203-192, 20/357-3633
Email:    csorgits.krisztian@gyoriszc.hu
Gazdasági vezető: Stangl Krisztina
Telefon: 96/203-361/104
30/216-0479
Email: stangl.krisztina@gyoriszc.hu

Heti étlap

Küldetésünk

"Az iskola dolga, hogy megtaníttassa velünk, hogyan kell tanulni, hogy felkeltesse a tudás iránti étvágyunkat, hogy megtanítson bennünket a jól végzett munka örömére, és az alkotás izgalmára, hogy megtanítson szeretni, amit csinálunk, és hogy segítsen megtalálni azt, amit szeretünk csinálni!"

/ Szent-Györgyi Albert/

Igazgatói köszöntő

Nem szorul különösebb igazolásra az a tétel, hogy az iskolában folyó élet pontos leképezése a társadalmi környezetnek. Nap, mint nap tapasztaljuk, hogy a felgyor sult élet, a családi nevelés általános nehézségei, a megélhetésért folyó küzdelem, a gazdaság kényszere, a közerkölcs állapota miként növelik meg és teszik nagy kihívássá a pedagógus pályát, az iskolában folyó munkát. Nagy múltú iskolánk sokirányú képzési lehetőséggel, tanáraink folyamatosan megújuló tudással várják tanítványainkat, hogy közös munkával lélekben és tudásban gazdagodva engedhessék útjukra őket, az iskola mottójának megfelelően.

"Az emberiség jövője a tehetséges fiatalok nevelésétől függ."