Küldetésünk

"Az iskola dolga, hogy megtaníttassa velünk, hogyan kell tanulni, hogy felkeltesse a tudás iránti étvágyunkat, hogy megtanítson bennünket a jól végzett munka örömére, és az alkotás izgalmára, hogy megtanítson szeretni, amit csinálunk, és hogy segítsen megtalálni azt, amit szeretünk csinálni!"

/ Szent-Györgyi Albert/

Tisztelt Szülők, kedves nagycsoportosok!

Ebben a videóban szeretnénk Önöknek és Nektek bemutatni iskolánkat, és a leendő első osztályos tanító néniket! Ha még több információt szeretnének megtudni iskolánkról, látogassanak el a Facebook oldalunkra, ahol képek, videók mutatják be a nálunk zajló eseményeket, programokat.

A beiskolázással kapcsolatban még több videóval készülünk Önöknek, Nektek, kövessék figyelemmel oldalunkat.

Szent István kir u.97.
96/826-117