Ez az oldal a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmaz, melyet a honlap használatával Ön tudomásul vesz.

Győri SZC Haller János Általános Iskola

Első ovi-suli foglalkozás

Kedves Szülők, és leendő elsősök!

Az első ovi- suli foglalkozásunkat láthatják, láthatjátok. A 2.b osztályosok egy színdarabbal készültek nektek kedves nagycsoportosok! Vár rátok egy szuper rajzpályázat is! Készítsetek a látott színdarabhoz egy illusztrációt vagy rajzoljátok le valamelyik szereplőt egy A/4- es rajzlapra. Bármilyen technikát alkalmazhattok. A művek hátuljára kerüljön rá a nevetek, címetek, szüleitek telefonszáma. A munkákat iskolánk portájára várjuk március 30-ig, vagy postán is elküldhetitek a Mosonmagyaróvár, Szent István király út 97- es címre! Az első három helyezett értékes könyvjutalomban részesül.

Jó munkát és jó szórakozást kívánunk!

Még több információért látogassanak el Facebook oldalunkra.

 

Elérhetőségek

Alsó tagozat
Szent István király út 97.
96/828-697
porta 826-117

Felső tagozat
Mosonvár utca 15.
96/576-474
porta 96/213-222

altalanosiskola@halleriskola.hu

Egyéb hivatkozások