Győri Szakképzési Centrum

OM kód: 203037/024 | 9200 Mosonmagyaróvár, Szent István király út 97.

HírekKözérdekű adatokKRÉTA

A KRÉTA Iskolai Alaprendszer használata

A KRÉTA Elektronikus ellenőrzője a szülőknek és tanulóknak nyújt segítséget a tanulmányok alatti naprakész információhoz jutásban.

Az ellenőrző használata számítógépen

A KRÉTA rendszer az alábbi linken keresztül érhető el számítógépen: https://gyszc-hallerj.e-kreta.hu/

A belépéshez minden esetben meg kell adnia felhasználónevét és titkos jelszavát!

A tanuló felhasználóneve az oktatási azonosítója. Ez 7-essel kezdődő 11 jegyű szám, ami megtalálható a tanuló diákigazolványán.

A szülő felhasználóneve ugyanez a szám kiegészítve egy G karakterrel és két számmal. Ezt az iskola adja ki.

A bejelentkezés folyamata:

1. Adja meg Felhasználónevét a „Felhasználónév” feliratú felső szövegdobozban.
  2. Adja meg jelszavát a „Jelszó” feliratú alsó szövegdobozban.
  3. Amennyiben szükséges, pipálja ki a reCAPTCHA jelölőnégyzetet vagy a felugró képek közül válassza ki, amiken a jelzett tárgyat látja (buszok, lámpák, zebrák, stb).
  4. Nyomja meg az Enter billentyűt, vagy kattintson a „BEJELENTKEZÉS” feliratú gombra.

A sikeres bejelentkezést követően a képernyő eltűnik és megjelenik a KRÉTA rendszer nyitóoldala.

KRÉTA mobil applikációk

A tanulókkal kapcsolatos információkhoz nem csak böngészőn keresztül lehet hozzáférni, hanem mobil alkalmazáson keresztül is.

Fontos tudni, hogy a tanulók és a szülők részére külön alkalmazás érhető el, KRÉTA Tanulóknak és KRÉTA Szülőknek néven!

Ikonkép KRÉTA Tanulóknak

Letöltés Androidra

Letöltés IOS rendszerre

Icon image KRÉTA Szülőknek

Letöltés Androidra

Letöltés IOS rendszerre

KRÉTA Tanulóknak speciális funkciók

• Házi feladat beküldés
  • Órai feladat beküldés
  • DKT elérés
  • Nyelvtanulás
  • e-Learning kurzusok

KRÉTA Szülőknek speciális funkciók

• Igazolás beküldése
  • Fogadóóra jelentkezés
  • LEP jelentkeztetés
  • Beiratkozás első évfolyamra

Ide kattintva elérhető a KRÉTA Gondviselői és Tanulói modulhoz tartozó videós segítség.

Győri Szakképzési Centrum

9200 Mosonmagyaróvár, Szent István király út 97.

Telefon: +3696576474

E-mail: altalanosiskola@halleriskola.hu